ŁYSIEJĄCY KATOLIK vs. LESZEK JAŻDŻEWSKI

dnia

️ZOBACZ OPIS ⬇️️

Możesz mnie wesprzeć na https://patronite.pl/samolyk lub wpłacając dobrowolną kwotę na nr konta: Bank Pekao SA 08 1240 2786 1111 0010 1984 8265 tytułem: „darowizna” lub zasubskrybować kanał pod linkiem: https://goo.gl/4OsBas
————————————————————————————–
Jeżeli wpłaciłeś darowiznę i chcesz być w napisach końcowych to daj mi znać na tsamolyk@gmail.com. Kiedyś wpisywałem w napisach końcowych wszystkich Darczyńców, ale kilku z nich zwróciło mi uwagę, że chcą pozostać anonimowi. Mają do tego prawo więc wprowadzam taką praktykę. Dziękuję za zrozumienie.

 

Jeden Komentarz Dodaj własny

  1. ksindza so swienci pisze:

    Drogi samołyku mówiłes że ksiundz tez człowiek i tak jak w innych grupach zawodowych takze wsrod ksiezy są pedofile. Tak tylko że pedofile świeccy siedzą w więzieniach a pedofile księżowscy siedzą na plebaniach ponieważ do 2001 r. obowiązywał dekret jana pawla II nakazujący biskupom milczenie i ukrywanie przypadków pedofilii. Gdybys miał troche uczciwości człowieku to zrobiłbyś coś co biskupi powinnni zrobić wiele lat temu. Należy powiedzieć o tym wprost, przyznać się do błędu. Należy powiedzieć jak jest. Ponadto biskupi polscy powinni podać się do dymisji tak jak ci w Czile, księża których ukrywano powinni być wydaleni ze stanu kapłańskiego, księża którzy mają dzieci powinni zając się ich wychowaniem. W Irlandii zajęło trochę czasu aby społeczenstwo się zmieniło. W Polsce to właśnie się dzieje. Nakręć swój następny filmik z motywem „mleka w ustach” – jedna z bohaterek filmu sekielskiego czuła posmak mleka bo ksiundz pił dużo mleka. Wszystko lubisz obśmiać no to dalej panie Samołyk do dzieła – kręć filmik z mlekiem w tle.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s