ŁYSIEJĄCY KATOLIK vs. PARADA RÓWNOŚCI

dnia

⬇️️ ZOBACZ OPIS ⬇️️

Możesz mnie wesprzeć na https://patronite.pl/samolyk lub wpłacając dobrowolną kwotę na nr konta: Bank Pekao SA 08 1240 2786 1111 0010 1984 8265 tytułem: „darowizna” lub zasubskrybować kanał pod linkiem: https://goo.gl/4OsBas
————————————————————————————–
Jeżeli wpłaciłeś darowiznę i chcesz być w napisach końcowych to daj mi znać na tsamolyk@gmail.com. Kiedyś wpisywałem w napisach końcowych wszystkich Darczyńców, ale kilku z nich zwróciło mi uwagę, że chcą pozostać anonimowi. Mają do tego prawo więc wprowadzam taką praktykę. Dziękuję za zrozumienie.

2 Komentarze Dodaj własny

  1. Smialy pisze:

    Przywróć filmik z Marią Peszek !!

    Polubienie

  2. Dorota Drozda pisze:

    Dzięki za ten film. Ja ponadto myślę że dobrze byłoby wyjaśnić dlaczego czyny homoseksualne są grzeszne w oczach Boga- jest to takie samo gonienie za przyjemnościami cielesnymi jak cudzołóstwo, masturbacja czy obżarstwo. Bóg uznaje to za złe, gdyż nie niesie żadnego dobra, a służy tylko popędom. Tak przynajmniej ja wnioskuję, bo kurczę, nikt nie wyjaśnia dlaczego homoseksualizm jest grzeszny, przez co wielu stwierdza że to jest tylko bezsensowne „nie bo nie”, i że Kościół jest głupi przez to narzucanie, a ludziom nie winno się patrzeć do łóżek itd.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s